Konverzace

Přátelská konverzační skupina nejen pro mámy

Chcete si zlepšit svou angličtinu, ale máte málo času? Nemáte čas dělat úkoly a možná ani hodinu času během dne, kdybyste si mohla v klidu sednout a studovat? Máte děti doma, nemáte hlídání, ale zároveň pro sebe chcete něco dělat? Vymyslela jsem pro vás konverzační online setkávání pro všechny busy ženy. Pojďme si spolu dát virtuální kávu (nebo čaj) a u toho si popovídejme anglicky. Budeme sdílet své každodenní radosti i strasti nebo probereme cokoliv, co vás v angličtině trápí.

Smysluplně spolu strávíme čas u virtuální kávy.

Možná se bojíte mluvit anglicky. To je naprosto legitimní strach. Třeba jako strach z řízení. Pokud na něm nezačnete pracovat, bude vás provázet už na vždy. Na každém pracovním pohovoru, na dovolené. Možná vás ve škole ponižovali a hledali jen chyby. Zapracujeme na vašich blocích. V bezpečném prostředí se rozmluvíte mnohem lépe než pod tlakem.

Tento kurz je navržený primárně pro ženy. Bude se konat ve všední den v dopoledních hodinách. Mým cílem je vytvořit bezpečné a příjemné prostředí pro ženy, které se bojí mluvit. Pokud jste muž nebo vám dopolední hodiny nevyhovují a měli byste a něco podobného zájem. Napište mi a něco společně vymyslíme.

Lekce angličtiny mě velmi povzbudily. Sice jsem zjistila, kolik jsem toho zapomněla, ale zároveň jsem zjistila, že stačí mluvit a vše se zase oživí. Bylo příjemné zamyslet se nad jinými tématy, než řeším každý den. Díky skupině dalších maminek, které také byly rušeny svými dětmi, jsem se nebála sdílet své myšlenky.

maminka Zuzka na mateřské dovolené

Lekce se mi líbily. Velmi se mi líbila úvodní hra “Hádej, kdo jsem”, kde jsme se trochu otrkaly a uvolnila se tak atmosféra. Take se mi libi koncept lekce. Nejdřív povídání o tom, co jsme v týdnu dělaly a jak se mame a následné konverzace na nějaké téma. Líbí se mi zpracované materiály, které jsou nam zaslány po lekci, které obsahují souhrn lekce a úkoly.

maminka Tereza, na mateřské dovolené

Přidejte se ke mně na dopolední konverzaci u kávy.

 • Konverzační skupina bude mít maximálně 4 členy, aby každý dostal dostatek prostoru.
 • Lekce bude trvat 60 minut.
 • Kurz bude trvat 2 měsíce květen-červen (tzn. proběhne 8 lekcí, 4. 5. – 22. 6.).
 • Kurz je určen pro věčné začátečníky a středně pokročilé.
 • Před každou lekcí dostanete malý úkol k vypracování a z každé lekce dostanete zpětnou vazbu ve formě nových slovíček a problematické gramatiky.
 • Spolu se podíváme na následující témata:
 1. Leisure time and hobbies
 2. Housing, living in the city or village
 3. Clothes and shopping
 4. Cooking and eating out
 5. Health and lifestyle
 6. Movies
 7. Nature and landscapes
 8. Personalities and behaviour
 • Během osmi týdnů proběhne také speciální výzva – kdo splní všech 8 speciálních dodatečných úkolů. Dostane odměnu v podobě jedné 60 minutové lekce angličtiny zdarma jen pro sebe.
 • Kurz začíná 4. května
 • Na výběr je začátek v 9:00 nebo v 10:15.
 • Cena je 1600 Kč.

Kurz je již bohužel naplněn. Pokud chcete na své angličtině zapracovat, zarezervujte si úvodní konzultaci vaší úrovně zdarma a já vám doporučím ideální cestu pro vás.