O mně

Lektorka angličtiny, která rozmluví každého bez stresu

Jsem milovnice cestování a cizích jazyků. Baví mě pomáhat lidem poznat kouzlo angličtiny a pomoci jim k lepšímu a jednoduššímu životu.

My name is Iveta Jelenová and I am language enthusiast. I would like help you to move your English to the next level. I like helping everyone who is afraid of speaking and using English actively. I want to help you unblock your fear of making mistakes. My super powers are empathy, playfulness and supporting approach.

Angličtina byla mým koníčkem odjakživa. Vždy se mi líbila a zjednodušovala mi život, při cestování i v práci. Během vysoké školy jsem s angličtinou začala pomáhat kamarádům a známým až jsem si začala učením a nakonec jsem si začala výukou a překlady přivydělávat. Vždy ale jen navíc ke škole nebo k mé primární práci. Trvalo mi než jsem přišla na to, že mě vše kolem předávání znalostí angličtiny neskutečně baví a naplňuje. Miluji jak osobní kontakt s klienty, jejich radost z nových znalostí, tak také tvoření učebních materiálů a podporu sebevědomí a rozmluvení mých klientů.

Věřím, že nikdo není na jazyky hloupý a každý se může anglicky naučit. Je však důležité vědět jak na to a věnovat tomu čas. Učení však může být zábava! Zapomeňte na špatné zkušenosti, odhoďte své strachy z mluvení a z chyb. Spolu to zvládneme! Naučím vás efektivní metody učení a ušetřím váš drahocenný čas. Používám ve výuce moderní technologie, připravuji na míru učební materiály a sázím na individuální přístup.

Učím jinak! Učím zábavně, přizpůsobím se Vašim potřebám. Neučím podle učebnic, učím srdcem. Hledám zajímavá témata. Využívám moderní technologie, ale nebudu Vás s nimi stresovat pokud preferujete papír.

Učím se několik jazyků a tak chápu potřeby začátečníků i pokročilejších. Sama jsem začátečník v němčině. Nikoho nekritizuji a nesoustředím se na chyby, ale na to, co člověku a jde a provedu ho tím, co mu jde hůř. Nikdo z mých hodin nebude odcházet se špatným pocitem. Za to dám ruku do ohně! Vždy odejdete s pocitem dobře odvedené práce a nadšením do dalšího učení. Už na nic nečekejte a začněte hned, protože každý den si můžete najít chvilku na angličtinu!

Už nechcete svou angličtinu dál odkládat na druhou kolej a stále víc a víc zapomínat to, co u jste uměli? Chcete začít angličtinu používat a nebát se komunikovat na dovolené v zahraničí nebo pracovního pohovoru? Pojďte s tím něco udělat už dnes!

Jste akční a chcete intenzivní lekce jeden na jednoho?

Chcete se rozmluvit společně s dalšími, kteří jsou na tom podobně?

Zatím nevíte, co je pro vás to pravé, ale chcete nějak začít? Přihlaste se na úvodní konzultaci vaší úrovně zdarma.